Bláhová Lucie

LOLO a LULU medvídci: hudebně vzdělávací program pro děti

YouTube – Lolo a Lulu medvídci

Jsem spoluautorkou projektu LOLO a LULU medvídci  a zároveň jeden z vystupujících medvídků :)

LOLO a LULU medvídci je hudební dvojice ze zvířecí pohádkové říše. Je to interaktivní, hudebně vzdělávací projekt pro děti, určený dětem ve věku 2 – 10 let. Společně s živými zvířátky (kuřátka, sova pálená, sova sněžní…) učí děti hravou formou pomocí pohádek a písniček, jak se mají správně zachovat v určitých životních situacích.

Například aby :

• si osvojily úctu ke starším lidem
  • se uměly chovat ke zvířátkům
  • se nebály doktora ani školky
  • pomáhaly slabším
  • uměly reagovat na šikanu a spoustu dalšího…

Děti jsou po celou dobu vystoupení aktivně zapojovány :)

Program je určený jak pro SOUKROMÉ akce – oslavy, svatby, firemní akce, tak pro VEŘEJNÉ akce, ŠKOLKY a ŠKOLY. Je možnost vybrat si z různých cenových balíčků doplněných o malování na obličej, povídání o sovách, focení, hlazení, sokolníky. Vše podle přání zákazníka.

Těšíme se na Vás a Vaše dětičky :)

www.lolo-lulu.com

medvedilololulu@gmail.com