Ležáková Petra

Spolek Germanika, z. s. v čele s mou maličkostí, se zabývá výukou německého jazyka online. Tvoříme německé výukové materiály, eBooky, online kurzy a založili jsme i KLUB Germanika, který je zaměřen na to nejdůležitější při výuce cizího jazyka, a to jeho systematické procvičování.
Vše je online, tedy dostupné všem, kdykoliv a odkudkoliv.
Více na www.germanika.org a www.nemeckyonline.cz.

Společnost Poradenství Ležákovi s. r. o. navazuje na již vytvořenou vlastní práci, které jsem se věnovala od r. 2005 a po nástupu na mateřskou, posléze rodičovskou, dovolenou jsem ji celou, vč. zaměstnanců a klientů, předala svému manželovi, který v ní stále pokračuje. Jednalo se o finanční poradenství s následným servisem, a právě o tento servis se stará naše rodinná firma. Sídlo, kanceláře a celé zázemí máme v Holešově, ale naše klientela daleko přesahuje Zlínský kraj. Díky online nástrojům se dokážeme velmi kvalitně postarat o klienty z celé České republiky. Pro všechny naše klienty máme připraveny nadstandartní služby, které v ČR zatím nemají obdoby. Více na www.poradenstvilezakovi.cz.

petra@petralezakova.cz