Pro koho členky

Akce pro členky Klubu.

únor

2023po20ún9:00po11:00Pro kohočlenky ŠtíteklegislativaKontrola webu/e-shopu po tlačítkové noveleLetos v lednu vstoupila v účinnost novelizace občanského zákoníku a zákona o ochraně spotřebitele, která poměrně podstatně dopadá i na e-commerce. Pro většinu webů a zejm. e-shopů to znamená nutnou změnu obchodních podmínek, objednávkového procesu i procesu reklamace.

202324ún9:0012:00Pro kohočlenkyNarozeninové setkání – pro členkyKlub slaví 9. narozeniny! My máme přání jediný! :-) Milé členky, pojďte se potkat! Povíme si, jak se máme, co děláme, co plánujeme, co nás těší a s čím se pereme. Příjemné a obohacující dopoledne zaručeno!

duben

202328dub9:0011:00Pro kohočlenkyJarní online setkání – pro členkyMilé členky, pojďte se potkat! Povíme si, jak se máme, co děláme, co plánujeme, co nás těší a s čím se pereme. Příjemné a obohacující dopoledne zaručeno!