Cesty (za) podnikáním – Romana Pravdíková, účetní

Klub podnikatelek Zlín
Cesty (za) podnikáním - Romana Pravdíková, účetní
/

Podcastová série, ve které Zdenka Barošová, zakladatelka Klubu podnikatelek, navštěvuje členky, aby vám přinesla zajímavé rozhovory, které mohou být inspirací jak pro vás, které už jste v podnikání zkušené, tak pro vás, které o podnikání zatím uvažujete, nebo jste na jeho začátku.

V této epizodě se Zdenka vydala do Mysločovic, za Romanou Pravdíkovou.

Romana je účetní (a k tomu i finanční poradkyně – takže pro klienty velmi výhodný přesah) a kancelář má v Mysločovicích (a taky jednu doma). Aktuálně zaměstnává na dohodu dvě kolegyně, podniká od roku 2007 a má kolem 100 klientů.

A proč vlastně začala podnikat, co jí podnikání dává, co považuje za svůj největší úspěch, jaké nejčastější chyby dělají majitelé malých podniků nebo co by poradila všem, co sjou na začátku podnikání? Nejen tyto dotazy zazněly. Tak se pusťte do poslouchání! :-)