Info

Akce: Rendez-vous podnikavých žen Zlínského kraje

V úterý 10.10.2017 se ve zlínské kanceláři agentury CzechInvest konala historicky první akce ve spolupráci s Klubem podnikatelek a to Rendez-vous podnikavých žen Zlínského kraje. 

Jelikož jeden ze zájmů zlínské kanceláře agentury CzechInvest je stejný, jako má Klub, tedy podporovat podnikavé ženy v regionu, rozhodli jsme se pro spolupráci: představit podnikatelkám možnosti podpory rozvoje jejich aktivit. 

Úvod

Zdenka Barošová, předsedkyně Klubu, přivítala všechny přítomné a seznámila s nejbližšími akcemi, které se v Klubu chystají. Následovalo úvodní kolečko, v rámci kterého jsme se představily nejen sobě navzájem, ale také panu Trčkovi. Ten si totiž po úvodním kolečku vzal slovo. 

Lukáš Trčka

Na příkladu svého vlastního podnikání nám pan Trčka osvětlil hodnotový marketing. Poté jsme se věnovali zpracování modelu Lean Canvas – každá účastnice si postupně zpracovala ten svůj a diskutovala ho se skupinou. Zdenka Barošová a Lukáš Trčka pak v rámci diskuzí hledali nejvhodnější rozvojová řešení pro každý podnikatelský plán. Vzniklo spousta nápadů, padlo hodně tipů a doporučení – snad jste, dámy, odcházely plné inspirace! :-)

S agenturou CzechInvest nekončíme – shodli jsme se, že akce byla úspěšná a (dle zpětných vazeb) přínosná a že ji zopakujeme. Třeba na jaře. Třeba budete u toho :-) Těšíme se!

Kompletní fotogalerii najdete na facebooku. 

P1010181 P1010173 P1010163

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *