Dárkový poukaz na akce v roce 2021

Dlouho zvažovaná věc… k jejíž tvorbě jste mě poňoukli svými dotazy. Díky za to!

Takže – ANO. Letos poprvé budou k dispozici dárkové poukazy.

👉 Posílám elektronicky – žádný tisk. Šetříme naše lesy ;-)
👉 Platba převodem.
👉 Můžete si o něj napsat emailem, nebo si jej objednat přes web, přes zprávu nebo přes jakýkoli jiný komunikační kanál.
👉 Hodnotu volíte vy, nebo si můžete vybrat z předpřipravených částek.
👉 Uplatnitelný na jakoukoli klubovou akci pro veřejnost v roce 2021.

Takže pokud máte kamarádku, kolegyni, šéfku.. prostě někoho, koho by mohla zaujmout některá z našich akcí (ale chcete výběr nechat na nich), je tohle ta pravá volba :-)

😍 A zároveň to vnímám jako vaši podporu Klubu v této těžké době, kdy máme omezenou kapacitu, některé akce rušíme…ale náklady jsou stále. Takže jej můžete vlastně koupit i sama sobě a předplatit si tak nějakou akci v příštím roce :-)

Nechte výběr na nich a pořiďte jim poukaz na jakoukoli akci pro veřejnost v roce 2021 – máme připraveny hodnoty 300Kč, 600Kč a 900Kč. Doplnění jména či změna hodnoty možná ;-)

darkovy poukaz klub podnikatelek ze zlinska