Cyklus podzimní aromaterapie: Aromaterapie pro zdravý podzim

Cyklus podzimní aromaterapie: Aromaterapie pro zdravý podzim

2022út04říj9:00út12:009:00 - 12:00 Cyklus podzimní aromaterapie: Aromaterapie pro zdravý podzimSeznamte se s s aromaterapií a jejím praktickým využitím v běžném životě! Na této akci zjistíte, jak posílit imunitu, ulevit od rýmy a nachlazení, jak pomoci dětem při dýchacích potížích.

Podrobnosti

Workshop je určen všem, kteří si chtějí prostřednictvím aromaterapie, krásného světa přírodních vůní, zpříjemnit každodenní život a posílit své zdraví.

Akce je realizována v rámci série 3 akcí na téma Cyklus podzimní aromateriapie, která je podpořena dotací z Fondu zdraví Statutárního města Zlína

Je možné absolvovat všechny tři akce, ale i jen některou z nich. 

 

Proč přijít?

Seznamte se s s aromaterapií a jejím praktickým využitím v běžném životě! Na této akci zjistíte, jak posílit imunitu, ulevit od rýmy a nachlazení, jak pomoci dětem při dýchacích potížích.

Aromaterapie je druh alternativní medicíny, který užívá rostlinné těkavé látky známé jako éterické oleje za účelem změny mysli, nálady, procesu poznávání nebo zdraví.

Aromaterapie doslova znamená „léčbu pomocí vůní“. Je složen ze dvou slov: „aroma“ – vůně a „terapie“ – léčba.

Navzdory zažitým představám se nejedná jen o terapie vůněmi, ale o plnohodnotný způsob péče o zdraví a prevenci. Může mít podobu inhalačních směsí či olejových masážních směsí, koupelových směsí, parfémů… Bio éterické oleje navíc slouží jako surovina pro výrobu domácí přírodní kosmetiky a drogerie.

Hana Mertová

Hanka je masérka, jejíž specializací  jsou především aromaterapeutické masáže.  Aromaterapii se věnuje od roku 2007. Vzdělání v tomto oboru získala na Institutu aromaterapie v Praze a také na Holistické škole aromaterapie v Kyjově.

Aromaterapeutické masáže také ráda kombinuje s drahými kameny a tibetskými mísami. Masérnu má na Velíkové u Zlína a působí pod značkou Masáže u lesa.

Obsah

Podzimní čas je pro mnohé obdobím rýmy, nachlazení a jiných dýchacích potíží. Povíme si, které éterické oleje nám při těchto obtížích uleví, a které pomůžou posílit náš imunitní systém. Dozvíme se, které z nich můžeme bezpečně použít také u dětí.  Namícháme si osobní inhalační tyčinku vhodnou při nachlazení.

Organizace

Akce proběhne osobně v Naší Dílně ve Zlíně.

  • 8:45 – 9:00 – příchod, káva, přivítání
  • 9:00 – 12:00 – Aromaterapie pro zdravý podzim (workshop)
  • 12:00 – 12:15 – rozloučení, odchod

Cena tříhodinového workshopu je 400Kč za osobu.
V ceně je zahrnut výklad lektora, materiál na výrobu, drobné občerstvení pro účastníky akce, nájem a administrativní poplatek. Akce je dotována Statutárním městem Zlín.

Chci vědět víc