Cyklus podzimní aromaterapie: Krásná pleť po celý rok

Cyklus podzimní aromaterapie: Krásná pleť po celý rok

2022út01list9:00út12:009:00 - 12:00 Cyklus podzimní aromaterapie: Krásná pleť po celý rokSeznamte se s s aromaterapií a jejím praktickým využitím v běžném životě! Na této akci zjistíte, jak pečovat o pleť z pohledu aromaterapie. Protože naše pleť dostává zabrat!

Podrobnosti

Workshop je určen všem, kteří si chtějí prostřednictvím aromaterapie, krásného světa přírodních vůní, zpříjemnit každodenní život a posílit své zdraví.

Akce je realizována v rámci série 3 akcí na téma Cyklus podzimní aromateriapie, která je podpořena dotací z Fondu zdraví Statutárního města Zlína

Je možné absolvovat všechny tři akce, ale i jen některou z nich. 

 

Proč přijít?

Seznamte se s s aromaterapií a jejím praktickým využitím v běžném životě! Na této akci zjistíte, jak pečovat o pleť z pohledu aromaterapie. Protože naše pleť dostává zabrat!

Aromaterapie je druh alternativní medicíny, který užívá rostlinné těkavé látky známé jako éterické oleje za účelem změny mysli, nálady, procesu poznávání nebo zdraví.

Aromaterapie doslova znamená „léčbu pomocí vůní“. Je složen ze dvou slov: „aroma“ – vůně a „terapie“ – léčba.

Navzdory zažitým představám se nejedná jen o terapie vůněmi, ale o plnohodnotný způsob péče o zdraví a prevenci. Může mít podobu inhalačních směsí či olejových masážních směsí, koupelových směsí, parfémů… Bio éterické oleje navíc slouží jako surovina pro výrobu domácí přírodní kosmetiky a drogerie.

Hana Mertová

Hanka je masérka, jejíž specializací  jsou především aromaterapeutické masáže.  Aromaterapii se věnuje od roku 2007. Vzdělání v tomto oboru získala na Institutu aromaterapie v Praze a také na Holistické škole aromaterapie v Kyjově.

Aromaterapeutické masáže také ráda kombinuje s drahými kameny a tibetskými mísami. Masérnu má na Velíkové u Zlína a působí pod značkou Masáže u lesa.

Obsah

V podzimním a zimním období naše pleť nejvíc strádá. Ukážeme si jak o ni správně pečovat a jak nám při péči může pomoci aromaterapie. Namícháme si olej, který vaše pleť opravdu ocení.

Organizace

Akce proběhne osobně v Naší Dílně ve Zlíně.

  • 8:45 – 9:00 – příchod, káva, přivítání
  • 9:00 – 12:00 – Krásná pleť po celý rok (workshop)
  • 12:00 – 12:15 – rozloučení, odchod

Cena tříhodinového workshopu je 400Kč za osobu.
V ceně je zahrnut výklad lektora, materiál na výrobu, drobné občerstvení pro účastníky akce, nájem a administrativní poplatek. Akce je dotována Statutárním městem Zlín.

Chci vědět víc

Podobné akce