Jaro podle tradiční čínské medicíny: o vzteku, nervovém systému, nemocném žlučníku i o nádorech

Jaro podle tradiční čínské medicíny: o vzteku, nervovém systému, nemocném žlučníku i o nádorech

2024po29dub9:00po12:009:00 - 12:00 Jaro podle tradiční čínské medicíny: o vzteku, nervovém systému, nemocném žlučníku i o nádorechPokud máte obtíže v oblasti neurologie (včetně tetanie, různých třesů, případně tiků), pokud trpíte na vztek (který buď projevujete, nebo potlačujete), jestliže máte nemocný žlučník či se trápíte s něčím daleko horším, tak po tomto setkání budete mít jasno v tom, kterými cestami přes játra a žlučník vaše obtíže vznikly.

Chci si rezervovat místo!

Klikni sem a rezervuj si místo!

Podrobnosti

Tradiční čínská medicína je druh alternativní medicíny, jejímž předmětem zájmu je hledání příčin nemocí, a nejen popis jejich příznaků. Druhá ze tří plánovaných akcí je tu!

Akce je podpořena z Fondu zdraví Statutárního města Zlína.

O čem to bude

  • K jaru podle TCM patří orgány játra a žlučník. Za co všechno „mohou“ v našem organismu, si povíme při jarním setkání.
  • Pokud máte obtíže v oblasti neurologie (včetně tetanie, různých třesů, případně tiků), pokud trpíte na vztek (který buď projevujete, nebo potlačujete), jestliže máte nemocný žlučník či se trápíte s něčím daleko horším, tak po tomto setkání budete mít jasno v tom, kterými cestami přes játra a žlučník vaše obtíže vznikly.
  • My si ale nebudeme povídat jen o etiologii těchto zdravotních nepříjemností; rovněž zjistíte, které bylinné směsi a houby vám na potíže pomohou, jak upravit stravovací zvyklosti, co se naučit z čchi-kungu a jak využít k harmonizaci jarní přírodu a pohyb.
  • V podstatě platí, že skrze jaterní emoce nám vzniká velká většina zdravotních potíží!

Lektor: Mgr. Daniela Pilařová

Mgr. Daniela Pilařová je lektorka TCM a jógy. Zakladatelka a provozovatelka školy alternativních medicín v Ostravě a ve Zlíně a také terapeutka TČM.

Kdy a kde

Akce proběhne v Naší Dílně ve Zlíně.

  • 8:45 – 9:00 – příchod, přivítání, káva
  • 9:00 – 9:25 – Krátký úvod do teorie (pět elementů, hlavní a vedlejší orgány, vazby mezi nimi a jejich aplikace na různé zdravotní obtíže)
  • 9:30 – 12:00 – Téma akce
  • 12:00 – 12:30 – rozloučení, odchod

V ceně je zahrnut výklad lektorky, drobné občerstvení pro účastníky akce, nájem a administrativní poplatek.

V případě, že se chcete přihlásit na všechny tři akce, nezapomeňte využít slevový kód JDUNAVSECHNY – získáte slevu 10 % z celkové částky. 

 

Chci vědět víc