LINKEDIN II A NAPLNO: pokročilé funkce a obchodní strategie

LINKEDIN II A NAPLNO: pokročilé funkce a obchodní strategie

202320říj9:0012:009:00 - 12:00 LINKEDIN II A NAPLNO: pokročilé funkce a obchodní strategieAkce je určena pro uživatele sociální sítě LinkedIn, kteří mají aktivní profil a zájem dozvědět se více o možnostech a funkcích, které tato sociální síť nabízí pro rozvoj obchodních příležitostí marketingu nebo HR. Kurz navazuje na zářijový workshop "Jak využít LinkedIn pro podnikání i osobní značku?"

Čas

20.10.2023 9:00 - 12:00

Chci si rezervovat místo!

Klikni sem a chyť si své místo!

Podrobnosti

Akce je určena pro uživatele sociální sítě LinkedIn, kteří mají aktivní profil a zájem dozvědět se více o možnostech a funkcích, které tato sociální síť nabízí pro rozvoj obchodních příležitostí marketingu nebo HR. Kurz navazuje na zářijový workshop „Jak využít LinkedIn pro podnikání i osobní značku?“
 

Proč se zúčastnit?

V první části se dozvíte se, jak LinkedIn začlenit do své obchodní taktiky, jaké jsou nejčastější obchodní strategie využití LinkedInu, jak pracovat s potenciálními kontakty a klienty. Projdeme si pokročilé funkce LinkedInu (Reklamní účet, Sales Navigator, Newslettery, pomocné nástroje pro komunikaci, Trendy 2024).

Druhá část bude konzultační – zaměříme se na konkrétní dotazy účastníků, na jednotlivé profily účastníků, které budeme analyzovat a hledat cesty k jejich zlepšení a konkrétní využití pro podnikání a byznys.

Obsah:

1. část:

– LinkedIn jako byznysový nástroj
– Nejčastější byznys strategie na LinkedInu
– Brand ambasadoring
– Reklama na LinkedInu
– Funkce Sales Navigator
– LinkedIn Newslettery
– a další doplňkové nástroje pro LinkedIn
– Trendy pro rok 2024

2. část:

– Konzultace na míru
– Tvorba LinkedIn strategie pro vybraný profil/firmu

Lektor: Hana Bednářová

„Sociálním sítím se věnuji už více jak 13 let, pomáhala jsem značkám objevovat jejich potenciál. Na sociálních sítích jsem zastupovala značky jako je Baťa, Česká spořitelna, Generali, Krásno, Kofila, Rudolf Jelínek. Pracovala jsem ve dvou digitálních agenturách (Comtech, Pria system). Momentálně jsem na volné noze a zaměřuji na sociální síť LinkedIn a B2B marketing.“

Kdy a kde

Akce proběhne v Naší Dílně ve Zlíně. Orientační struktura akce:

  • 8:45 – 9:00 – příchod, přivítání, káva
  • 9:00 – 12:00 – LINKEDIN II A NAPLNO: pokročilé funkce a obchodní strategie 
  • 12:00 – 12:30 – rozloučení, odchod

Jak se připravit

  • počítače a dobrou náladu s sebou
  • účastníci by za sebou měli mít základní kurz o funkcích LinkedInu, případně být aktivním uživatelem

Chci vědět víc