Předvánoční setkání – pro členky

Date(s) - 11/12/2020

Dílna Drofa, ul. Zálešná I 4057, Zlín

Milé členky, pojďte se potkat!

Popřejeme si pěkné Vánoce, dáme si kafíčko, probereme, na co bude zrovna chuť, uděláme si společnou fotku… a možná přijde i kouzelník! Tedy vlastně Ježíšek :-)

A kdo bude chtít, může odejít i se speciálním dárkem – něco si vytvoříme.

Orientační program setkání:

• 7,30 – 8:45 – předprogram: kdo chce, může přijít dřív a povídat si v komornějším počtu :-) – zároveň bude probíhat focení jednotlivců (nepovinné, jen pro zájemce)
  • 9:00-12:00 – kolečko: povídání a předávání dárků, kafíčka, pohodička:-)
  • 12:00-12:30 – rozloučení

Těšíme se!

Dejte nám vědět, že dorazíte. Podržíme vám místo!