Předvánoční setkání – pro členky

mapa není k dispozici

Date(s) - 11/12/2020

Dílna Drofa, ul. Zálešná I 4057, Zlín

Milé členky, pojďte se potkat!

Popřejeme si pěkné Vánoce, dáme si kafíčko, probereme, na co bude zrovna chuť, uděláme si společnou fotku… a možná přijde i kouzelník! Tedy vlastně Ježíšek :-)

A kdo bude chtít, může odejít i se speciálním dárkem – něco si vytvoříme.

Orientační program setkání:

• 8,30 – předprogram: kdo chce, může přijít dřív a povídat si v komornějším počtu :-)
  • 9:00-11:00 – kolečko: povídání a předávání dárků, k tomu tvoření (kdo bude chtít), kafíčka a pohodička :-)

Těšíme se!

Dejte nám vědět, že dorazíte. Podržíme vám místo!