Hlášení ze Zahradní slavnosti (otevření masérny Masáže u lesa)

V sobotu 21.6.2014 proběhla ve Zlíně na Velíkové zahradní slavnost Klubu podnikatelek ze Zlínska při příležitosti otevření nové masérny Masaáže u lesa. Přináším krátký report z průběhu.

Akci zahájila Hana Mertová, která všechny přítomné přivítala voňavou levandulovou kytičkou a následovala prohlídka nových prostor masérny, ve kterých je možno zakoupit i různé doplňkové zboží.

Následoval volný program, v rámci kterého prezentovaly své činnosti jednotlivé podnikatelky Klubu – bylo možno vyzkoušet glazování keramiky pod vedením Zuzky Kubíčkové z Mojí Dílny, bylo zdevystaveno funkční oblečení pro děti, které šije Veronika Frolíková pod značkou Frola Factory, s Terezou Bařinkovou bylo možné před masérnou průběžně kreslit křídou na chodník společnou mandalu .

Spousta žen se zastavila také u Jitky Ryšavé, která nabízela zkrášlení kosmetikou Mary Kay, děti s rodiči si pak u Karolíny Doležalové mohly vyzkoušet vzájemné masírování.

V masérně proběhla také ukázka aromamasáže a kdo chtěl, mohl si z vonných esencí namíchat svou vlastní osobní vůni.

Na závěr jsme si pak opekli špekáčky a libovali si, jaký jsme zažili krásný den.

Zahradní slavnosti se zúčastnilo kolem 50 lidí a všem tímto děkujeme, že se za námi zastavili, aby tak vyjádřili podporu zlínským podnikatelkám.