Info

Nouzový stav, vládní opatření, PES a další radosti

Doba (nejen) nám nepřeje. Vzhledem k turbulencím, kdy se všechno mění pod rukama a já přesunula jarní akce na podzim, podzimní na zimu a vypadá to, že i ty zimní by se opět měly přesouvat či rušit, snažím se překlopit do onlinu ty akce, které jdou. U kterých to dovolí lektor, téma, charakter akce.

Jak tedy fungujeme a fungovat budeme?

Sepsala jsem několik základních bodů, díky kterým budete mít jistotu vy i my.

Klub není kulturní ni školské zařízení, ani podnikatelský subjekt ani  – na naše akce se vztahuje opatření o shromažďování.

Ke každé naplánované akci, kterou v programu najdete, doplním tabulku: souhrnné info o tom, jak fungujeme v této době a pak také informaci o tom, jaký bude případný postup změn u konkrétní akce.

 

COVID INFO – co my a PES?
  • PES 5 – probíhají pouze individuální konzultace, některé akce online
  • PES 4 – omezení kapacity akcí na 6 osob (5+lektor)
  • PES 3 – omezení kapacity akcí na 10 osob (9+ lektor)
COVID INFO – jak to bude u konkrétní akce? Některé akce lze překlopit do online formy. Pokud se tato možnost na danou akci vztahuje, bude to u ní uvedeno. Zároveň bude navýšena kapacita.

Co se týká akcí, u kterých kvůli jejich charakteru preferujeme živou formu, vymyslely jsme to s lektory takto:

  • U většiny akcí aktuálně předběžně počítáme s variantou, že kapacita bude pro 10 osob. (Pokud by aktuální situace dovolila, místa samozřejmě rádi navýšíme!)
  • V případě, že by týden před danou akcí platil PES 4, zkusíme přihlášené rozdělit a proběhnou dvě akce po sobě (7:30-9:30 a 10-12) – každá pro 5 účastníků. Všichni přihlášení budou včas informováni emailem.
  • V případě, že by týden před akcí platil PES 5, bude stanoven náhradní termín. Ten můžete odmítnout a účastnický poplatek vám bude vrácen v plné výši.

Platí, že o všech změnách informujeme přihlášené účastníky emailem. Změny jsou zveřejňovány i zde u jednotlivých událostí, na facebooku i na instagramu.

Ještě k počtu účastníků: na akcích o Canvě mívám standardně max 5 lidí, takže mám vyzkoušeno, že v tomto obsazení jsou rozestupy dodrženy v maximální možné míře – prakticky to vypadá tak, že každý účastník má pro sebe jeden stůl. Samozřejmě desinfikujeme a větráme.

Doufám tedy, že i přes vládní opatření se u nás budete cítit bezpečně a to, co se děje kolem nás, vás od účasti neodradí 😊

Děkuji za pochopení a budu se těšit na viděnou.

Díky, že jste s námi!

Zdenka Barošová