Vyklubej se! s Jindřiškou Mlčkovou – inspirativní rozhovor o podnikání

Vyklubej se!
Vyklubej se! s Jindřiškou Mlčkovou – inspirativní rozhovor o podnikání
/

Jindřiška Mlčková je fyzioterapeutka. Vystudovala obor fyzioterapie na 2. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy pod vedením Prof. PaedDr. Pavla Koláře, Ph.D., který je bez nadsázky jeden z nejuznávanějších fyzioterapeutů na světě. Pracovala na Klinice rehabilitace a tělovýchovného lékařství ve fakultní nemocnici v Motole, později jako vedoucí fyzioterapeut v nestátním zdravotnickém zařízení (NZZ) GeRI, spol. s r. o v Praze. Téměř dvě sezóny dojížděla do extraligového klubu HC Slavia Praha, kde se starala o „A“ tým. Docházela také do TK Sparta Praha pečovat o mladé tenisty. V letech 2005 až 2012 externě přednášela na 2. lékařské fakultě pro studenty fyzioterapie.

V roce 2010 se rozhodla vrátit zpět domů na Luhačovicko a zde  vybudovat si vlastní ordinaci.

O čem jsme si povídaly?

• Jak se stane, že člověk opustí skvělý a poměrně bezpečný pracovní poměr, ve kterém je uznávaným odborníkem, a odstěhuje se na druhý konec republiky, kde v malé vísce začne budovat vše od nuly?
  • Jak začala podnikat? A co bylo nejtěžší: vyměnit město za vesnici, ze zaměstnance se stát zaměstnavatelem nebo to, že v roce 2010 velmi málo lidí vědělo, co je fyzioterapie?
  • Jaký je rozdíl mezi fyzioterapeutem, masérem a lékařem? A kdy vám může kdo pomoci?
  • Jak plánuje, jak slaďuje práci a rodinu, jak odpočívá a co doporučuje těm, kteří chtějí začít podnikat.

Přemýšlíte o podnikání? Nebo o změně? O novém projektu? O ukončení? O opuštění něčeho, co nefunguje? Dokážete to. Opravdu. HLAVNĚ ZAČNĚTE!

V rámci projektu Vyklubej se! vám přinášíme rozhovory s podnikatelkami – s členkami našeho Klubu. Cílem je inspirovat, motivovat, povzbudit… ale také ukázat, že ne vždy jde všechno hladce a že je to normální.

Rozhovor najdete i na našem YouTube kanále

Jsme ženy jako vy. A naše příběhy vám mohou pomoci při formování těch vašich.