Vyklubej se! s Markétou Slánskou – inspirativní rozhovor o podnikání

Vyklubej se!
Vyklubej se! s Markétou Slánskou – inspirativní rozhovor o podnikání
/

Markéta Slánská je povoláním zdravotní laborantka a jejím koníčkem je včelařství. Když se spojí tyto dvě oblasti, přidá se tvořivý zápal a úžasná energie, vznikne z toho prémiová bio luxusní kosmetika MyBee Cosmetics. Markéta podniká od jara 2020. Je maminka, podnikatelka, zaměstnankyně.

O čem jsme si povídaly?

• O tom, co ji přivedlo k podnikání.
  • Co obnáší podnikání s vlastním produktem.
  • O tom, že je sama sobě fakturantkou, obsluhou e-shopu, návrhářem produktů i balení, tvůrkyní i pokusným králíkem.
  • O slaďování podnikání, rodiny i zaměstnání.

Přemýšlíte o podnikání? Nebo o změně? O novém projektu? O ukončení? O opuštění něčeho, co nefunguje? Dokážete to. Opravdu. HLAVNĚ ZAČNĚTE!

V rámci projektu Vyklubej se! vám přinášíme rozhovory s podnikatelkami – s členkami našeho Klubu. Cílem je inspirovat, motivovat, povzbudit… ale také ukázat, že ne vždy jde všechno hladce a že je to normální.

Rozhovor najdete i na našem YouTube kanále

Jsme ženy jako vy. A naše příběhy vám mohou pomoci při formování těch vašich.