Vyklubej se! s Miluškou Štelcovou – inspirativní rozhovor o podnikání

Vyklubej se!
Vyklubej se! s Miluškou Štelcovou - inspirativní rozhovor o podnikání
/
Miluška Štelcová je zkušená podnikatelka, která se k vlastnímu finančnímu a poradenskému centru na Hvozdné propracovala z mateřské dovolené. V podnikání je úspěšná, má rodinu, děti, spoustu aktivit, pořád se usmívá a působí dojmem, že vše zvládá.

O čem jsme si povídaly?
  • O podnikání. O nastavování hranic. O odvaze.
  • O tom, jak se naučila pracovat s časem a co jí pomáhá při organizaci, slaďování, plánování.
  • O tom, co by poradila dřívější Milušce a co by poradila těm, kdo jsou na začátku podnikání.
  • O tom, na co je pyšná. A o tom, co by vrátila zpět.
  • A taky o tom, jak lze milovat svou práci.

Přemýšlíte o podnikání? Nebo o změně? O novém projektu? O ukončení? O opuštění něčeho, co nefunguje? Dokážete to. Opravdu. HLAVNĚ ZAČNĚTE!

V rámci projektu Vyklubej se! vám přinášíme rozhovory s podnikatelkami – s členkami našeho Klubu. Cílem je inspirovat, motivovat, povzbudit… ale také ukázat, že ne vždy jde všechno hladce a že je to normální.

Rozhovor najdete i na našem YouTube kanále

Jsme ženy jako vy. A naše příběhy vám mohou pomoci při formování těch vašich.