Vyklubej se! s Renatou Pekařovou – inspirativní rozhovor o podnikání

Vyklubej se!
Vyklubej se! s Renatou Pekařovou – inspirativní rozhovor o podnikání
/
Renata Pekařová je online podnikatelka. Pochází z Valašska, kde žije se svou rodinou. Zúčastnila se projektu Podnikání z pláže a bez jakýchkoliv předchozích zkušeností (sama říká, že co se znalostí internetu týká, tak měla jen založený email) se vrhla do online podnikání.

O čem jsme si povídaly?
  • O konceptu Podnikání z pláže.
  • O online podnikání, jak se stát online podnikatelkou a o tom, co vlastně podnikání ženám může přinést.
  • Jak vypadá běžný den online podnikatelky.
  • O tom, jak se z vesnické švadlenky stane hvězda YouTube, jejíž video o šití roušek vidělo více než půl milionu lidí.
  • Co považuje za svůj největší úspěch.
  • Z čeho se poučila.
  • O tom, co může pomoci začínajícím podnikatelkám. A co pomohlo jí.
  • Jaké má tipy pro ženy, které chtějí začít podnikat. A že těch tipů zaznělo hodně! Připravte si papír a tužku ;-)

Přemýšlíte o podnikání? Nebo o změně? O novém projektu? O ukončení? O opuštění něčeho, co nefunguje? Dokážete to. Opravdu. HLAVNĚ ZAČNĚTE!

V rámci projektu Vyklubej se! vám přinášíme rozhovory s podnikatelkami – s členkami našeho Klubu. Cílem je inspirovat, motivovat, povzbudit… ale také ukázat, že ne vždy jde všechno hladce a že je to normální.

Rozhovor najdete i na našem YouTube kanále

Jsme ženy jako vy. A naše příběhy vám mohou pomoci při formování těch vašich.