První klubové online vzdělávání: kurz pro začínající podnikatele

První klubový online materiál pro začínající podnikatele je na světě.

Přátelé, povedlo se.

Jarní korona vlna mě přivedla k nápadu sepsat tipy, jak napsat podnikatelský záměr. Měla jsem téměř hotovo, když mě opustila motivace.

Podzimní korona vlna mě přivedla k myšlence zpět. Materiál jsem dopsala a přetvořila jej v e-book s tématy, které je nutno promyslet předtím, než se pustíme do podnikání.

Pak mě ale napadlo, že vlastně ne každý si bude chtít přečíst všech 31 stran, ve kterých se skrývá 8 kapitol (každá se skládá z textu a návodu, jak téma zpracovat). Možná vás zajímá jen některé téma. Zasekli jste se na něčem konkrétním. Ocenili byste odstup, nadhled. Takže jsem celý materiál ještě rozdělila na jednotlivé kapitoly tak, aby šly studovat samostatně.

Taky jsem zohlednila připomínky některých známých, se kterými jsem nápad konzultovala, a kteří mě přemlouvali, ať se na celý e-book vykašlu a udělám webináře. Jenže mít pouze videa mi přišlo škoda…

A pak jsem si uvědomila, že jsou vlastně i lidé (třeba jako já), kteří na ty elektronické materiály moc nejsou. Radši listují, šustí papírem, podtrhují, zvýrazňují, dělají si poznámky. A tak vznikl ještě třetí nápad: nabídnout i tištěnou verzi se zvětšeným prostorem pro poznámky a vyplňování úkolů přímo do materiálů.

A jak to tedy nakonec všechno dopadlo? Témata, ve kterých se dozvíte, jak začít podnikat – resp. o čem přemýšlet, jak se připravit na podnikání a jak se vyhnout častým chybám, jsou tu. A to v následujících variantách:

Co vás bude zajímat:

• videa mají v průměru 25 min (některá jsou 15 min, většina je kolem půlhodinky)
  • cena materiálů k jednomu tématu je stanovena na 99 Kč – v ceně je půlhodinka mého výkladu, vzdělávací text a pracovní úkoly (v podstatě je to jako hodina naší společné práce: v první půlhodině vám já řeknu co a jak, v druhé půlhodině si projdete text a zpracujete úkoly)
  • při koupi celého e-booku je cena zvýhodněna a jedna kapitola vyjde na 88Kč
  • při koupi tištěné verze je tisk a pošta v ceně :-) (už se těším, až využiju svou novou kroužkovou vazačku :-) )

Doufám, že vám materiály pomohou ujasnit si na začátku podnikání vše potřebné.

Děkuji za vaši důvěru a budu se těšit na setkávání s vámi, snad nám to tato neutěšená situace opět brzy dovolí – máme naplánovánu spoustu klubových akcí jak pro začínající podnikatele, tak pro ty zkušené. Přijďte k nám načerpat inspiraci, navázat obchodní (nebo i přátelské) vztahy, získat informace.

Zdenka Barošová