Reagujeme na vyhlášený nouzový stav, reagujte taky

V souladu s nařízením vlády o Vyhlášení nouzového stavu a vyhlášených Opatření o zákazu kulturních, sportovních a dalších akcí si vás dovolujeme informovat, že workshopy a setkání naplánované na jaře 2020 budou zrušeny – v ideálním případě přesunuty na příznivější období.

Vy, kdo jste na akci přihlášeni, budete vždy informováni emailem, kde naleznete aktuální informace související s akcí, na kterou jste přihlášeni.

Děkujeme za pochopení.

Na druhou stranu ale vyzýváme, abyste zachovali klid a nepřestávali roztáčet kola místní ekonomiky. Nyní je to důležitější, než kdy jindy. Nepřestat prodávat, nepřestat nakupovat. To vše ovšem bez osobního kontaktu. Podporujme se, ale chraňme se.

Přinášíme pár tipů z řad našich členek:

• Lucie Bláhová – akce jsou sice zrušené, ale tvoří nové písničky a pohádky, vzdělává se. Dětičky mohou LOLO a LULU medvídky sledovat na instagramu a na youtube – najdete tam i jednu novou krátkou pohádku s písničkou. Určitě se vám bude líbit!
  • Dobromila Darnadyová – stále je v provozu e-shop s produkty zaměřenými na ženy po ablaci prsu.
  • Martina Běťáková – funguje na mailu a telefonu pro konzultace v oblasti dotací pro rozvoj podnikatelských subjektů. Aktuality bude přidávat také na Instagram pod @martina.kancelar
  • Miluška Štelcová – poskytuje poradenství v oblasti financí telefonicky či elektronicky – nevíte si rady, jestli máte nárok na peníze z vašich smluv a máte to dobře nastaveno? Teď je čas a prostor si to nechat zkontrolovat. Kontaktujte ji!
  • Helena Změlíková – výuka angličtiny pod značkou Helen Doron Zlín je stále dostupná online.
  • Renata Pekařová – pokud nevíte, do čeho doma píchnout, stáhněte si materiály, které vás naučí šít.
  • Eva Chlupáčkováobjednávejte květiny, zdobte domovy, šiřte dobrou náladu – Eva vám cokoli ze svého sortimentu přiveze až k vám.
  • Jindřiška Mlčková – privátní fyzioterapie nespí a pomáhá, jak může! Jindřiška s kolegyní vytvořila video návod, jak můžete pečovat o své dýchací cesty, zabránit fibróze plic a efektivně se zbavovat hlenu z dýchacích cest. Můžete se objednávat na online zácvik na tyto metody. Nebo můžete sledovat FB stránku Privátní ordinace fyzioterapeuta, kde brzy najdete dechová cvičení na odkašlávání a odhleňování. Pečujte o své zdraví!
  • Pavla Kotyzová – nemůže lektorovat, ale má materiály, které si můžete sami nastudovat. Mrkněte na její ebook!
  • Michaela Kamenská – pohoda jazz nevařit! Polední menu z Restaurace Vyhlídka Zlín si můžete odnést domů – z výdejního okénka.
  • Lucie Řepková – ani v Holešově nepodléhejte splínu a nechejte si z Biograf Café doručit kávičku a zákusek až ke dveřím!
  • Věra Stojarová – akce pro rodiny jsou všechny zrušeny, ale Věra může nabídnout i něco dalšího: kariérové poradenství (hledání zaměstnání, napsání životopisu, orientace na trhu práce). Kontaktujte Inspiraci Zlín!
  • Hana Hanáková, Luhačovice – finanční poradenství v oblasti hypotéky, úvěry, pojištění všeho druhu, stavební spoření, penzijní připojištění, investice. Nejen nové smlouvy, ale i konzultace stávajících smluv. Po telefonu či emailu no problemo!

A samozřejmě – individuální konzultace se Zdenkou Barošovou z Klubu jsou poskytovány nadále. Neváhejte ji kontaktovat – pomůže s marketingem, se strategií, se společenskou odpovědností, s byznys plánem… Pište!

Děkujeme, že podporujete místní podnikatele. Nemají to jednoduché. Z těchto pár týdnů se můžeme vyhrabávat roky. Pomozme naší ekonomice dřív, než se dostane do krize!