Slavily jsme 1. narozeniny Klubu

V sobotu 28.2.2015 jsme se sešly v Dílně a mlsáním, povídáním a tvořením jsme oslavily 1. narozeniny Klubu podnikatelek.

Od Hanky Mertové jsme dostaly parádní relax-dárek! Všechny členky Klubu mohou využít jakékoli služby Masáží u lesa s 20% slevou! (Platí do 31.5.2015.)

Naše nová budoucí členka Hanka Toncrová nás taky podarovala: pro všechny členky přinesla pokaz na služby tiskového centra RICOH (na rohu v ulici Školní ve Zlíně) a to v hodnotě 300,- Kč! Děkujeme moc. (Poukazy budou k vyzvednutí na dalším z pravidelných setkání a jejich platnost je do konce června 2015).

Od Zuzky Kubíčkové z Mojí Dílny jsme dostaly šampáňo, se kterým jsme si nad „dortem“ z makronek připily.

Za Klub podnikatelek děkuji za vyjádření podpory.

Klub jsme my, které se scházíme, podporujeme se, spolupracujeme, radujeme se ze svých úspěchů a dělíme se o starosti. Přeji nám, ať nás tato setkávání i nadále posunují nejen profesně, ale i osobnostně. Díky!

Za Klub podnikatelek,

Zdenka Vymětalová