Vyklubej se!

„Podnikatelkám a jejich příběhům a plánům se věnuji téměř 10 let. A tak vím, že cesta k podnikání může být různá. A hodně zajímavá. Ne každý rozezná svůj potenciál hned a občas ke svým snům musí prokličkovat. Ale je potřeba začít! Překonávat překážky, růst, chybovat, učit se.“ Takto uvedla hlavní myšlenku projektu Vyklubej se! zakladatelka Klubu Zdenka Barošová.

Pokud rádi posloucháte příběhy, hledáte v nich inspiraci a tipy pro sebe, jste tu správně.

Přinášíme vám rozhovory s podnikatelkami, které vás mohou inspirovat, nakopnout, podpořit, posunout dál. Ať už jste zkušená podnikatelka, podnikatelka začínající nebo o podnikání teprve uvažujete.

Živá vysílání

• Rozhovory, které jsou v plánu, najdete mezi událostmi na našem Facebooku. U Potvrďte svou „účast“ a jakmile bude živé vysílání zahájeno, dostanete upozornění a můžete rozhovor sledovat v reálném čase.

Video záznamy

Podcasty