Změna názvu spolku

Tak jsme v Klubu dostali vánoční dárek od soudu 😀

Naší neziskové organizaci byl schválen nový název! (A protože jsme na to čekali, vizitky i web už máme! :-D )
Klub bude nadále fungovat tak, jak jej znáte. Od nového roku to bude projekt neziskové organizace IdeaZone, z.s.

A proč ta změna? Důvodů bylo více, ale ten hlavní je, že se chceme zaměřit i na další projekty a další cílové skupiny. Proto byl spolek přejmenován, abychom se otevřeli dalším možnostem podpory nejen maminek, ale třeba i dětí či seniorů.

Na funkci Klubu to nebude mít vliv. Takže nás sledujte dál, spojujte se s námi, choďte na naše akce a buďte prostě s námi. Protože právě pro vás tu jsme. A budeme i nadále.