Koučovací karty a další vizualizační pomůcky

Koučovací karty a další vizualizační pomůcky

202422list13:3017:3013:30 - 17:30 Koučovací karty a další vizualizační pomůckyUkážeme si, jak pomocí koučovacích karet a vizualizačních pomůcek identifikovat např. osobní cíle a pracovat na jejich dosažení, jak díky nim lépe porozumíme klientům, a oni sami sobě.

Chci si rezervovat místo!

Klikni sem a chyť si své místo!

Podrobnosti

Pro koho kurz je?

  • Pro lektory, kouče, terapeuty

Proč byste měli přijít?

  • Naučíte se, jak využít různé typy koučovacích karet pro skupinovou i individuální práci s klienty, i sami pro sebe.
     

O čem to bude?

  • Seminář nabídne nástroje a techniky, které můžete využít nejen v profesním životě, ale i pro osobní rozvoj.
  • Ukážeme si, jak pomocí koučovacích karet a vizualizačních pomůcek identifikovat např. osobní cíle a pracovat na jejich dosažení, jak díky nim lépe porozumíme klientům, a oni sami sobě.
  • Zjistíte, jak pomocí karet lépe komunikovat i o složitých situacích a výzvách.
 

Lektor: Jitka Štádlerová

„Věnuji se více než 25 let tomu, jak mít čas na to důležité – TIMEMANAGEMENTU a technikám KREATIVITY – obojí AI spojuje – ušetří nám spoustu času a přivede nás k novým nápadům. Umím se ptát – jsem zvídavá, ráda se dostávám k podstatě a vím jako kouč, jak pokládat otázky, což je základ promptování – tedy využití AI. Umím předat poznatky tak, aby je pochopil úplný začátečník a nenudil se pokročilý. Mými semináři prošlo přes 16 000 účastníků.

Miluji novinky a AI zkouším od loňského roku, ze stovek hodin mého experimentování, co a jak lze + neustále čerpám informace z různých webů, skupin atd. Předám vám tak esenci toho nejužitečnějšího. Sama podnikám, vedu kampaně a využívám k nim AI. Jsem lektor, připravuji se na programy, lekce, semináře, i s využitím AI. Mám tak stovky vyzkoušených a efektivních zadání/promptů, které vám ráda předám. Vedla jsem placené semináře o využití AI již pro více než 400 spokojených účastníků – vysvětluji vše jednoduše, krok za krokem.“

www.jitkastadlerova.cz
Jitka Štádlerová | LinkedIn

Kdy a kde

  • 13:15 – 13:30 – příchod, přivítání, káva, zapojení počítačů
  • 13:30 – 17:30 – Koučovací karty a další vizualizační pomůcky
  • 17:30-17:45 – rozloučení, odchod

Chci vědět víc