Myslete mimo zajeté koleje aneb Jak přicházet na dobré nápady

Myslete mimo zajeté koleje aneb Jak přicházet na dobré nápady

202422list8:3012:308:30 - 12:30 Myslete mimo zajeté koleje aneb Jak přicházet na dobré nápadyNaučte se pracovat s vybranými technikami tvůrčího myšlení!

Chci si rezervovat místo!

Klikni sem a chyť si své místo!

Podrobnosti

Pro koho kurz je?

  • Pro všechny, kteří chtějí potrénovat kreativitu a rozvinout tvůrčí myšlení. 

Proč byste měli přijít?

  • Uvědomíte si, jak mozek vytváří vzory a jak je možné je porušovat, měnit. 
     

O čem to bude?

  • Naučíte se pracovat s vybranými technikami tvůrčího myšlení (různé varianty brainstormingu, analogie a metafory, Disney strategie a další přímo dle konkrétních situací).
  • Vyzkoušíte si, jak kreativní techniky využít pro praktické řešení problémů, nové nápady, řešení nestandardních situací.
  • Pokud na seminář přijdete s konkrétní výzvou, situací, na kterou potřebujete nápady, odnesete si jich spoustu😊.
 

Lektor: Jitka Štádlerová

„Věnuji se více než 25 let tomu, jak mít čas na to důležité – TIMEMANAGEMENTU a technikám KREATIVITY – obojí AI spojuje – ušetří nám spoustu času a přivede nás k novým nápadům. Umím se ptát – jsem zvídavá, ráda se dostávám k podstatě a vím jako kouč, jak pokládat otázky, což je základ promptování – tedy využití AI. Umím předat poznatky tak, aby je pochopil úplný začátečník a nenudil se pokročilý. Mými semináři prošlo přes 16 000 účastníků.

Miluji novinky a AI zkouším od loňského roku, ze stovek hodin mého experimentování, co a jak lze + neustále čerpám informace z různých webů, skupin atd. Předám vám tak esenci toho nejužitečnějšího. Sama podnikám, vedu kampaně a využívám k nim AI. Jsem lektor, připravuji se na programy, lekce, semináře, i s využitím AI. Mám tak stovky vyzkoušených a efektivních zadání/promptů, které vám ráda předám. Vedla jsem placené semináře o využití AI již pro více než 400 spokojených účastníků – vysvětluji vše jednoduše, krok za krokem.“

www.jitkastadlerova.cz
Jitka Štádlerová | LinkedIn

Kdy a kde

  • 8:15 – 8:30 – příchod, přivítání, káva, zapojení počítačů
  • 8:30 – 12:30 – Myslete mimo zajeté koleje aneb Jak přicházet na dobré nápady
  • 12:30-12:45 – rozloučení, odchod

Chci vědět víc