Online workshop: Základy práce s Canvou

2022st21září8:00st11:008:00 - 11:00 Online workshop: Základy práce s CanvouChcete umět vytvářet letáky, vizitky, plakáty? Prezentace, návrhy, posty a stories jako od profíka? Seznamte se s online grafickým nástrojem, který je zdarma a je velmi intuitivní.

Podrobnosti online události

Akce již proběhla!

(Středa) 8:00 - 11:00

Vkládáte obrázky na facebook a nezobrazují se vám tam celé?
Obrázek u události se vám vždycky „nějak blbě“ ořízne?
Potřebujete obrázek v konkrétní velikosti? Např. jako záhlaví na web (např. 1582 x 351) a nevíte, jak na to?
Chcete si plánovat posty, stories, carousely v jednotném vizuálu?
Zařazeno bude i speciální info pro neziskovky :-)

Naučíte se:

• vytvořit plakáty / posty a stories / covery / brožury / výroční zprávy / životopisy / prezentace v aplikaci Canva (zdarma, online)
  • pracovat se šablonami i bez nich
  • nahrávat, exportovat, sdílet
  • vytvořit si složky, týmy, sdílet návrhy
  • a zjistíte, jaké jsou praktické rozdíly mezi placenou a neplacenou verzí

Lektor: Mgr. et Mgr. Zdenka Barošová

Předsedkyně Klubu.

Od r. 2012 při podnikání lektorovala ve společnosti Počítačová služba s.r.o. rekvalifikační kurzy Základy podnikání, v rámci kterých přednášela témata Obchodní komunikace, Obchodní etiketa, Time management, Základy marketingu, Marketing na sociálních sítích, Nové trendy v marketingu, Jak zpracovat podnikatelský záměr. Po rodičovské dovolené se do zaměstnání nevrátila a naplno se věnuje svému podnikání a Klubu podnikatelek.

Canvu v placené verzi používá téměř denně a ráda se s vámi podělí o své zkušenosti – ať se vyhnete metodě pokus-omyl. Cesta už je částečně prošlapaná :-)

Příprava

Potřebujete: stabilní připojení k internetu.

Výhodou je: pokud budete mít dva monitory (na jednom sledovat prezentaci a ukázky a na druhém zkoušet vlastní práci). Ale zvládnete to i s jedním :-)

Kdy a kde

Akce proběhne online přes platformu Google Meet (není potřeba nic stahovat, instalovat ani se registrovat).
Odkaz bude zaslán večer před akcí, jakmile budou uzavřeny rezervace.Orientační struktura akce:

• 7:50 – 8:00 – připojení, ověření spojení
  • 8:00 – 11:00 – Základy práce s Canvou (krátká prezentace + vaše praktická cvičení) – konec akce závisí na počtu účastníků, jejich dotazech, aktivním zkoušení a procvičování
  • 11:00 – rozloučení