Vyklubej se! s Hanou Hanákovou – inspirativní rozhovor o podnikání

Vyklubej se!
Vyklubej se! s Hanou Hanákovou – inspirativní rozhovor o podnikání
/

Hana Hanáková je finanční poradkyně, která podniká od roku 1998. Je matka dvou dětí a s manželem, který podniká ve stejném oboru, mají kancelář v Luhačovicích.

O čem jsme si povídaly?

• O tom, jaký byl start podnikání před více než 20 lety.
  • Jak se to dělá, že i po více než 20 letech podnikání stále baví.
  • O tom, jaké to je, když jste s partnerem téměř 24 hodin denně. A jestli se doma mluví o práci.
  • Jak vypadá její běžný den a kolik toho stihne, když začíná pracovat až v 10:00.
  • O tom, na co je nejvíce pyšná.
  • O skloubení práce a rodiny při podnikání.
  • Jak o sebe pečuje.

Přemýšlíte o podnikání? Nebo o změně? O novém projektu? O ukončení? O opuštění něčeho, co nefunguje? Dokážete to. Opravdu. HLAVNĚ ZAČNĚTE!

V rámci projektu Vyklubej se! vám přinášíme rozhovory s podnikatelkami – s členkami našeho Klubu. Cílem je inspirovat, motivovat, povzbudit… ale také ukázat, že ne vždy jde všechno hladce a že je to normální.

Rozhovor najdete i na našem YouTube kanále

Jsme ženy jako vy. A naše příběhy vám mohou pomoci při formování těch vašich.