My English Club

Tahle událost se opakuje

My English Club

2024út05list10:30út12:0010:30 - 12:00 My English ClubPřinášíme sérii lehkých konverzací v angličtině nad tématy, která nás spojují. A nad dobrou kávou, samozřejmě :-)

Angličtina na střední, angličtina na výšce, pak trocha angličtiny v práci, základní věci při cestování… docela dobrá úroveň. Ale pak mateřská, rodičák, odpojení od jazyků a narůstající bariéra mluvit. Znáte to?

A nebo: strach z chyby. Strach, že budete za blbce, protože „jaká tam má být koncovka“, „jaký mám použít čas“, „co když mi nebudou rozumět“, „co když si řeknou, že jsem úplně blbá“, „jak se to vlastně řekne“, „to bude trapas“… A čím víc se bojíte chyb, tím narůstá nervozita a mluvení se pak radši vyhýbáte. Povědomé?

Pojďme to změnit! Přinášíme sérii lehkých konverzací v angličtině nad tématy, která nás spojují. A nad dobrou kávou, samozřejmě :-)

• Zažij radost z aktivní angličtiny.
  • Zbav se strachu, který ti brání komunikovat.
  • Místo zažité sebekritiky se nauč radovat z toho, co možná ani nevíš, že už dokážeš!
  • V bezpečném prostředí malého kruhu stejně naladěných žen. Spolu s laskavou péčí, podporou a vedením.
  • Budeme sdílet, inspirovat se a smát se. Ne jedna druhé, ale spolu a na sebe :-)

V podporující dobré náladě jde všechno líp. I angličtina. 🙂

Na co se připravit

• Malá skupina – max 6 žen.
  • Každé setkání bude mít 90 min a bude tematicky změřeno – ale nebudou to témata jako ve škole. Budou to témata, které by nás bavilo řešit i v češtině! :-)
  • Budete mít nachystány podklady, abyste se měly čeho chytit, takže žádný strach.
  • Budete mít přístup ke sdílenému dokumentu, kam bude lektorka přidávat odkazy na slovíčka a gramatiku – co z konverzací vyplyne. Např. tipy na odkazy k případnému dostudování atd.
  • Vždy dostanete i menší kreativní úkol na příště, na který pak navážeme v konverzaci.

O čem to bude?

• 17.9. – téma: Seznámení, sdílení (ukázková lekce s navýšenou kapacitou. Přijďte si vyzkoušet, jak to bude probíhat. Pokud se vám to bude líbit, staňte se součástí uzavřené skupiny.)

Následující termíny budou probíhat jen pro uzavřenou skupinku 4-6 žen:

• 1.10. – téma: Kdo jsi – co tě baví, co tvoří tvůj život
  • 22.10. – téma: Podnikání – tvůj příběh, co děláš a jak a co je tvoje “proč”,  jaké máš v podnikání vzory
  • 5. 11. – Work-life balance – tvůj denní režim, pracovní doba a jak to kloubíš s rodinou/zájmy
  • 19.11. – Well-being – jak si dobíjíš baterky, tvoje Micro Joys – denní obyčejné malé radosti, Miracle Morning – tvoje ranní rituály …
  • 3.12. –  Závěrečná “párty” – opakování nad sérií zajímavých otázek, tipy, jak se dál angličtinou obklopovat

Lektor: Markéta Kuchovská, mylessons.cz

Pomáhám lidem s angličtinou už 20 let.

Touto cestou jdu pořád nadšeně dál a nasbírané zkušenosti rozvíjím a zúročuji. Je to práce mých snů.

Angličtinu nevnímám jako snahu o bezchybnou znalost jazyka, ale jako prostředek ke komunikaci, do které vstupuje celá řada dalších faktorů. Největší radost mi proto dělá pomáhat svým klientům, zejména ženám, rozpouštět strachy, přílišnou sebekritiku a domněnky, které jim brání v sebevědomé komunikaci v angličtině.

Miluji přirozené konverzace nad běžnými životními tématy, autentické zdroje, výuku bez učebnic. Pevné základy buduji skrze pochopení z kontextu a dál rozvíjím komunikační metodou.

Kdy a kde

Akce proběhne v Naší dílně ve Zlíně.

Orientační struktura akce:

• 10:15 – 10:30 – přivítání, káva