Využití AI pro marketing a podnikání – navazující seminář ODPOLEDNE

Využití AI pro marketing a podnikání - navazující seminář ODPOLEDNE

202404říj13:3017:3013:30 - 17:30 Využití AI pro marketing a podnikání - navazující seminář ODPOLEDNEAneb co vše se nám v AI změnilo za půl roku, a co můžeme skvěle využít pro marketing a podnikání.

Chci si rezervovat místo!

Klikni sem a chyť si své místo!

Podrobnosti

Pro koho kurz je?

  • Akce je určena pro ty, kteři absolvovali úvodní seminář s Jitkou Štádlerovou v dubnu 2024, případně se chystají přijít 4. 10. 2024 dopoledne. 

Proč byste měli přijít?

Protože jste byli na Jitčině úvodní akci a máte na co navázat. Mrknene, co vše se nám v AI změnilo za půl roku, a co můžeme skvěle využít pro marketing a podnikání.

Lektor: Jitka Štádlerová

„Věnuji se více než 25 let tomu, jak mít čas na to důležité – TIMEMANAGEMENTU a technikám KREATIVITY – obojí AI spojuje – ušetří nám spoustu času a přivede nás k novým nápadům. Umím se ptát – jsem zvídavá, ráda se dostávám k podstatě a vím jako kouč, jak pokládat otázky, což je základ promptování – tedy využití AI. Umím předat poznatky tak, aby je pochopil úplný začátečník a nenudil se pokročilý. Mými semináři prošlo přes 16 000 účastníků.

Miluji novinky a AI zkouším od loňského roku, ze stovek hodin mého experimentování, co a jak lze + neustále čerpám informace z různých webů, skupin atd. Předám vám tak esenci toho nejužitečnějšího. Sama podnikám, vedu kampaně a využívám k nim AI. Jsem lektor, připravuji se na programy, lekce, semináře, i s využitím AI. Mám tak stovky vyzkoušených a efektivních zadání/promptů, které vám ráda předám. Vedla jsem placené semináře o využití AI již pro více než 400 spokojených účastníků – vysvětluji vše jednoduše, krok za krokem.“

www.jitkastadlerova.cz
Jitka Štádlerová | LinkedIn

Kdy a kde + co s sebou

  • 13:15 – 13:30 – příchod, přivítání, káva, zapojení počítačů
  • 13:30 – 17:30 – Využití AI pro marketing a podnikání – pokračování
  • 17:30-17:45 – rozloučení, odchod

Chci vědět víc