Mám se ráda

Já vím, že je ten podzim ještě daleko…

…ale když už vím termíny, témata a už mi na to kývly i lektorky – naše členky, tak to prostě nemůžu vydržet a musím vám to napsat

Tuto sérii 4 akcí jsem nazvala Mám se ráda – protože je důležité na sebe nezapomínat. Na své tělo, mysl, vztahy, hlavu. Věnovat se sobě, pečovat o sebe.

Každá akce bude zaměřena na zdraví (tímto děkuji Zlin.eu za podporu z Fondu zdraví) ale možná trochu jinak, než byste čekali. Nebude to totiž jen o informacích, ale každé téma si osaháte a prožijete si jej. Bude to pecka!

Jaká témata a pro koho?

Kdy a kde?

• Počítám s tím, že akce budou v Naší Dílně ve Zlíně. Kapacita tedy bude omezená na 15 osob.
  • Budou to vždy pátky dopoledne od 9 do 12 hod.

Za kolik?

• Díky podpoře města mohu nastavit vstupné symbolicky tak, abyste si mohli (ženy i muži 😉 ) dovolit užít si všechny 4 akce bez toho, aniž by vás to zruinovalo! Pro členky samozřejmě platí sleva 25%, tedy v tomto případě to vychází velmi hezky na 3+1 zdarma.