Pro koho veřejnost

září

202216září9:0011:30Pro koho:veřejnost ŠtítekpodnikáníBezpečnost na internetuPro ty, kteří tuší, že digitální bezpečnost je v naší době nutnost a chtějí se v online světe pohybovat bezpečně. (Akce proběhne živě ve Zlíně, ale bude také vysílána online.)

2022út20září9:00út12:00Pro koho:veřejnost ŠtítekseberozvojCyklus podzimní artefiletiky: Celkové uvolnění těla a mysli, vnitřní dialogArteterapie spouští ozdravné procesy už samotným procesem tvoření, následné sdílení ve skupině, je pak další podpůrný proces k osobnímu růstu a duševní pohodě. První ze série akcí, které podpořilo město Zlín. Je možné absolvovat všechny tři akce, ale i jen některou z nich. 

2022st21září8:00st11:00Pro koho:veřejnost ŠtítekmarketingOnline workshop: Základy práce s CanvouChcete umět vytvářet letáky, vizitky, plakáty? Prezentace, návrhy, posty a stories jako od profíka? Seznamte se s online grafickým nástrojem, který je zdarma a je velmi intuitivní.

říjen

2022po03říj17:00po19:00Pro koho:veřejnost Štítekpodnikání,pro začínající podnikatelkyMáma má nápadKurz určený pro ženy, které přemýšlí o podnikání, nebo podnikat začínají. Máte nápad, ale nevíte, jak s podnikáním začít? Nebo už jste začala, ale potřebujete si ujasnit směr? Hledáte informace, inspiraci a podporu? Máme pro vás 4 setkání - dopoledne ve Zlíně, nebo odpoledne online. Klikněte pro podrobnosti.

2022út04říj9:00út12:00Pro koho:veřejnost Štítekseberozvoj,zdravíCyklus podzimní aromaterapie: Aromaterapie pro zdravý podzimSeznamte se s s aromaterapií a jejím praktickým využitím v běžném životě! Na této akci zjistíte, jak posílit imunitu, ulevit od rýmy a nachlazení, jak pomoci dětem při dýchacích potížích.

2022po10říj17:00po19:00Pro koho:veřejnost Štítekpodnikání,pro začínající podnikatelkyMáma má nápadKurz určený pro ženy, které přemýšlí o podnikání, nebo podnikat začínají. Máte nápad, ale nevíte, jak s podnikáním začít? Nebo už jste začala, ale potřebujete si ujasnit směr? Hledáte informace, inspiraci a podporu? Máme pro vás 4 setkání - dopoledne ve Zlíně, nebo odpoledne online. Klikněte pro podrobnosti.

2022út11říj9:00út12:00Pro koho:veřejnost ŠtítekseberozvojCyklus podzimní artefiletiky: Hranice a vnitřní prostorArteterapie spouští ozdravné procesy už samotným procesem tvoření, následné sdílení ve skupině, je pak další podpůrný proces k osobnímu růstu a duševní pohodě. Druhá ze série akcí, které podpořilo město Zlín. Je možné absolvovat všechny tři akce, ale i jen některou z nich. 

202214říj9:0012:00Pro koho:veřejnost Štítekmarketing,podnikáníPricing a cenotvorba dle Madly Čevelové - DOPOLEDNECenotvorba je pro mnoho podnikatelů těžké téma. Je totiž těsně spojená s vlastní hodnotou, takže vyvolává spoustu strachů a dalších emocí. Po delší pauze opět přivážíme do Zlína marketingovou čarodějnici Madlu Čevelovou, díky které uvidíte svou cenotvorbu v novém světle. Diskuze zaručeny.

202214říj14:0017:00Pro koho:veřejnost Štítekmarketing,podnikáníPricing a cenotvorba dle Madly Čevelové - ODPOLEDNECenotvorba je pro mnoho podnikatelů těžké téma. Je totiž těsně spojená s vlastní hodnotou, takže vyvolává spoustu strachů a dalších emocí. Po delší pauze opět přivážíme do Zlína marketingovou čarodějnici Madlu Čevelovou, díky které uvidíte svou cenotvorbu v novém světle. Diskuze zaručeny.

2022po17říj8:30po12:30Pro koho:veřejnost Štítekmarketing,podnikáníReklama na sociálních sítích v duchu VánocPřipravte se na Vánoce s předstihem. Naskočte do kurzu Reklamy na sociálních sítích zaměřenou právě na předvánoční kampaň. Po 3 dnech a několika zpracovaných úkolech budete mít vystavenou kampaň, kterou stačí jen spustit. Bez stresu a strachu, že se někde ukliknete.

2022po17říj17:00po19:00Pro koho:veřejnost Štítekpodnikání,pro začínající podnikatelkyMáma má nápadKurz určený pro ženy, které přemýšlí o podnikání, nebo podnikat začínají. Máte nápad, ale nevíte, jak s podnikáním začít? Nebo už jste začala, ale potřebujete si ujasnit směr? Hledáte informace, inspiraci a podporu? Máme pro vás 4 setkání - dopoledne ve Zlíně, nebo odpoledne online. Klikněte pro podrobnosti.

2022út18říj9:00út12:00Pro koho:veřejnost Štítekseberozvoj,zdravíCyklus podzimní aromaterapie: Podzim bez splínuSeznamte se s s aromaterapií a jejím praktickým využitím v běžném životě! Na této akci zjistíte, jak vám aromaterapie může pomoci, abyste se vyhnuli smutku a načerpali energii.

2022po24říj17:00po19:00Pro koho:veřejnost Štítekpodnikání,pro začínající podnikatelkyMáma má nápadKurz určený pro ženy, které přemýšlí o podnikání, nebo podnikat začínají. Máte nápad, ale nevíte, jak s podnikáním začít? Nebo už jste začala, ale potřebujete si ujasnit směr? Hledáte informace, inspiraci a podporu? Máme pro vás 4 setkání - dopoledne ve Zlíně, nebo odpoledne online. Klikněte pro podrobnosti.

2022út25říj8:30út12:30Pro koho:veřejnost Štítekmarketing,podnikáníReklama na sociálních sítích v duchu VánocPřipravte se na Vánoce s předstihem. Naskočte do kurzu Reklamy na sociálních sítích zaměřenou právě na předvánoční kampaň. Po 3 dnech a několika zpracovaných úkolech budete mít vystavenou kampaň, kterou stačí jen spustit. Bez stresu a strachu, že se někde ukliknete.

2022po31říj8:30po12:30Pro koho:veřejnost Štítekmarketing,podnikáníReklama na sociálních sítích v duchu VánocPřipravte se na Vánoce s předstihem. Naskočte do kurzu Reklamy na sociálních sítích zaměřenou právě na předvánoční kampaň. Po 3 dnech a několika zpracovaných úkolech budete mít vystavenou kampaň, kterou stačí jen spustit. Bez stresu a strachu, že se někde ukliknete.

listopad

2022út01list9:00út12:00Pro koho:veřejnost Štítekseberozvoj,zdravíCyklus podzimní aromaterapie: Krásná pleť po celý rokSeznamte se s s aromaterapií a jejím praktickým využitím v běžném životě! Na této akci zjistíte, jak pečovat o pleť z pohledu aromaterapie. Protože naše pleť dostává zabrat!

2022út08list9:00út12:00Pro koho:veřejnost ŠtítekseberozvojCyklus podzimní artefiletiky: Světlo a stín v násArteterapie spouští ozdravné procesy už samotným procesem tvoření, následné sdílení ve skupině, je pak další podpůrný proces k osobnímu růstu a duševní pohodě. Třetí ze série akcí, které podpořilo město Zlín. Je možné absolvovat všechny tři akce, ale i jen některou z nich.  Téma: Podosobnosti.

]
X