Pro koho veřejnost

leden

2023po16led9:00po12:00Pro kohoveřejnost ŠtítekmarketingSociální sítěMírně upravený kurz, který už jsme několikrát realizovali v roce 2023. Pro všechny, kteří se chtějí zorientovat v tom, jak používat sociální média pro své podnikání či aktivity, jak přemýšlet nad strategií, co je community management, jak pořádat souteže, jak dělat reels... a mmoho dalšího, co se kolem fungování na sítích točí.

2023po16led17:00po19:00Pro kohoveřejnost Štítekpro začínající podnikatelkyMáma má nápadKurz určený pro ženy, které přemýšlí o podnikání, nebo podnikat začínají. Máte nápad, ale nevíte, jak s podnikáním začít? Nebo už jste začala, ale potřebujete si ujasnit směr? Hledáte informace, inspiraci a podporu? Máme pro vás 4 setkání - dopoledne ve Zlíně, nebo odpoledne online. Klikněte pro podrobnosti.Kurz je zrušen z důvodu nenaplnění potřebné minimální kapacity.

2023čt19led9:00čt11:30Pro kohoveřejnost Štíteklegislativa,zdravíOnline: Každoroční školení BOZP pro vedoucí zaměstnancePokud máte víc jak 25 zaměstnanců, musíte mít firemního bezpečáka, nebo vám musí bezpečnost řešit externí odborník. Pokud máte 0-25 zaměstnanců, můžete si bezpečnost práce řešit sami. Ovšem musíte být proškole externím odborníkem. A přesně tohle školení jsme pro vás připravili.

2023po23led9:00po12:00Pro kohoveřejnost ŠtítekmarketingSociální sítěMírně upravený kurz, který už jsme několikrát realizovali v roce 2023. Pro všechny, kteří se chtějí zorientovat v tom, jak používat sociální média pro své podnikání či aktivity, jak přemýšlet nad strategií, co je community management, jak pořádat souteže, jak dělat reels... a mmoho dalšího, co se kolem fungování na sítích točí.

202327led9:0012:00Pro kohoveřejnost ŠtítekseberozvojŽenská cykličnost jako efektivní nástroj time managementuPro všechny ženy, které se aspoň občas cítí zahlcené a unavené, pro mámy na mateřské i pracující, pro ženy podnikatelky i ženy personalistky nebo ženy vedoucí skupinu či tým. Získejte nový pohled na menstruační cyklus jako velmi efektivní nástroj ženského plánování. Přijďte si pro praktické návody jak organizovat práci a čas v souladu s ženskou proměnlivostí.

2023po30led9:00po12:00Pro kohoveřejnost ŠtítekmarketingSociální sítěMírně upravený kurz, který už jsme několikrát realizovali v roce 2023. Pro všechny, kteří se chtějí zorientovat v tom, jak používat sociální média pro své podnikání či aktivity, jak přemýšlet nad strategií, co je community management, jak pořádat souteže, jak dělat reels... a mmoho dalšího, co se kolem fungování na sítích točí.

únor

2023čt02ún8:00čt11:00Pro kohoveřejnost ŠtítekmarketingOnline workshop: Základy práce s CanvouChcete umět vytvářet letáky, vizitky, plakáty? Prezentace, návrhy, posty a stories jako od profíka? Seznamte se s online grafickým nástrojem, který je zdarma a je velmi intuitivní.

2023po06ún8:30po12:30Pro kohoveřejnost ŠtítekmarketingJak si vytvořit strategii placené reklamy (možnost účasti online)Už jste někdy např. zkoušeli propagovat příspěvek na sociálních sítích, platili si banner někde na internetu vedoucí na váš web, nebo jste se chtěli dostat na lepší pozici ve vyhledávání na Googlu? Přijďte se zorientovat v tom, jaké jsou možnosti a zjistit, které jsou efektivní a nejvíce přínosné právě pro vás. 

2023čt09ún9:00čt11:30Pro kohoveřejnost Štíteklegislativa,zdravíOnline: Každoroční školení BOZP pro vedoucí zaměstnancePokud máte víc jak 25 zaměstnanců, musíte mít firemního bezpečáka, nebo vám musí bezpečnost řešit externí odborník. Pokud máte 0-25 zaměstnanců, můžete si bezpečnost práce řešit sami. Ovšem musíte být proškole externím odborníkem. A přesně tohle školení jsme pro vás připravili.

202310ún9:0012:00Pro kohoveřejnost ŠtítekzdravíJarní očista těla i dušePodíváte se na své zdraví a jarní očistu těla jiným, bezpečným způsobem. Naučíte se, jak poslouchat své tělo (nejen na jaře) a jak se pomocí jemných postupů (byliny, houby, strava, pohyb) na jaře naladit na celý nadcházející rok.

březen

202303břez9:0012:00Pro kohoveřejnost ŠtítekmarketingAutentický marketing dle Madly Čevelové - DOPOLEDNEOpět přivážíme do Zlína skvělou Madlu Čevelovou. A opět ve dvou termínech: dopoledne a odpoledne. Přijďte si poslechnout jak úspěšně podnikat, a přitom neztratit duši. Být sama sebou, naplno využívat svých silných stránek. Nastavte si marketing podle sebe, autenticky.

202303břez14:0017:00Pro kohoveřejnost ŠtítekmarketingAutentický marketing dle Madly Čevelové - ODPOLEDNEOpět přivážíme do Zlína skvělou Madlu Čevelovou. A opět ve dvou termínech: dopoledne a odpoledne. Přijďte si poslechnout jak úspěšně podnikat, a přitom neztratit duši. Být sama sebou, naplno využívat svých silných stránek. Nastavte si marketing podle sebe, autenticky.

2023po06břez15:45po19:00Pro kohoveřejnost ŠtítekmarketingJak si vytvořit strategii placené reklamy - ONLINEUž jste někdy např. zkoušeli propagovat příspěvek na sociálních sítích, platili si banner někde na internetu vedoucí na váš web, nebo jste se chtěli dostat na lepší pozici ve vyhledávání na Googlu? Přijďte se zorientovat v tom, jaké jsou možnosti a zjistit, které jsou efektivní a nejvíce přínosné právě pro vás. 

202310břez9:0012:00Pro kohoveřejnost ŠtítekmarketingJak využít LinkedIn pro podnikání i osobní značku?Workshop nabídne praktické tipy, jak efektivněji využívat sociální síť LinkedIn, návod, jak si vybudovat síť kontaktů a rozvíjet a budovat si na této sociální síti osobní značku.

202317břez9:0012:00Pro kohoveřejnost ŠtítekzdravíJak si častým sezením neničit zdravíDlouhé sezení má obrovský dopad na ženské zdraví. Dlouhodobým sezením se mohou objevit ženám zdravotí problémy na rovině fyzické, hormonální i psychické. Představíme si způsoby kompenzace dopadů sezení, pomůcky na kvalitnější aktivní sed i úpravu pracovního místa a cviky na udržení pružnosti pánevního dna, které můžeme dělat v sedě.

2023čt23břez8:00čt11:00Pro kohoveřejnost ŠtítekmarketingOnline workshop: Základy práce s CanvouChcete umět vytvářet letáky, vizitky, plakáty? Prezentace, návrhy, posty a stories jako od profíka? Seznamte se s online grafickým nástrojem, který je zdarma a je velmi intuitivní.